“Attomas” atliko dekoravimo, staliaus ir elektros montavimo bei keitimo darbus, skirtus atnaujinti bendrą prieškambarį gyvenamajame kvartale. Bendravimas su Tomu buvo labai geras, ir buvo galima susisiekti, kai to reikėjo. Viso projekto metu (apie 4 savaites) darbo aplinka buvo saugi ir tvarkinga, o jo komanda buvo draugiška ir mandagi. Rekomenduočiau “Attomas” ir būtų malonu naudotis jų paslaugomis ateityje.

Ian

Puikus darbas. Tikrai rekomenduočiau kitiems.

Martynas

Šie vaikinai yra labai geri, patikimi, dirba savo darbus ir išsivalo po savęs. Aš rekomenduočiau juos.

Violeta

“Attomas” dažytojai atliko puikų darbą. Jie labai gerai paruošė sienas ir paviršius, o tapetavimas buvo aukščiausios kokybės. Aš tikrai juos naudosiu dar kartą. Jie buvo mandagūs ir punktualūs visą laiką

Gerda

Mes turėjome perdažyti biuro sienas ir Tomas ir jo komanda padarė nuostabų darbą. Jie dirbo labai greitai ir tvarkingai. Jo kainos yra konkurencingos ir jis teikia draugiškas paslaugas. Mes tikrai vėl panaudotume šią įmonę.

Dalia

Tomas ir jo komanda atliko puikų darbą. Komanda buvo labai mandagi ir profesionali, taip pat draugiška. Darbas buvo atliktas pagal aukštus standartus. Mes palikome juos ramybėje, kol mes atostogavome. Vaikų miegamieji būvo baigti, kol mes buvome išvykę. Jie labai sunkiai dirbo, kad visi darbai būtų baigti laiku, įskaitant ekstra darbus, kuriuos prašėme padaryti (pvz., pakeisti 14 porų durų rankenų!). Tikrai rekomenduojame.

Katherine

Labai sužavėta darbu, kurį Tomas ir jo komanda padarė mano bute. Tikri profesionalai, nuo sąmatos iki galutinio rezultato – aukščiausia klasė, ir baigtas ankščiau nei žadėta. Punktualūs, patikimi. Tomo rekomendazijos padėjo apsispręsti dėl daugelių dalykų. Jo klientų aptarnavimas ir bendravimas buvo pavyzdinis. Rekomenduoju jį akimirksniu ir naudosiuos jo komanda, kai metais.

Tara